Gloria Otel & Kongre Merkezi...
Gloria Golf Otel & Kongre Merkezi tek bir katta 2.917 m2’lik alanı ile kongre için eşsiz bir alan sunmaktadır.

Aynı bahçe içinde kongre merkezi, oteller, arena, restoranları, çocuk kulübü, özel plajları, havuzları ve çeşitli spor aktiviteleri barındıran tesis toplamda tümü balkonlu olan 884 odası ile hizmet vermektedir.

Ev Sahibi Şehir, Antalya…
Akdeniz Bölgesi’nin en güzide kentlerinden olan Antalya Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve büyük ölçekli turizm yatırımları ile Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.

Yılda ortalama 300 güneşli günü, 18,7 °C yıllık sıcaklık ortalaması ile 12 ay turizm hareketlerine açık, ender bölgelerden biri olan Antalya, istatistiklere göre Türkiye’de İstanbul’dan sonra en çok ziyaret edilen, Dünya’da ise turist sayısı le ilk 10’a giren bir şehirdir. Seçkin otel ve restoran alternatiflerinin yanı sıra yıl boyunca plaj voleybolu, golf turnuvaları, okçuluk, tenis ve kano yarışmaları gibi pek çok spor aktivitesine de ev sahipliği yapmaktadır. 1995’te faaliyete giren Kültür Merkezi’nde müzik, tiyatro ve yaratıcı sanatlar alanında pek çok faaliyet ile kültür ve sanat konusunda da ziyaretçilerine bir şölen yaşatmaktadır.

Şehrin dünya çapında tanınmasını sağlayan etkinliği ise 1963 yılından beri ev sahipliği yaptığı ve her yıl düzenlenen Uluslararası Altın Portakal Film Festival’dir.